האם לעשות בוטוקס זה כואב?

האם לעשות בוטוקס זה כואב?

לא, הזרקות בוטוקס בדרך כלל אינן כואבות. יש אנשים שמתארים את התחושה כצביטה או עקיצה קלה. הרופא שלך עשוי גם למרוח קרם הרדמה או חבילה קרה כדי להפחית כל אי נוחות.

לא, בוטוקס בדרך כלל לא כואב. המחטים בהן נעשה שימוש הן דקות מאוד, ורוב האנשים מדווחים על תחושת צביטה קלה בלבד במהלך ההזרקה.

דיספורט

Dysport הוא מותג של בוטולינום טוקסין מסוג A, הידוע גם בשם בוטוקס, המשמש להרפיה זמנית של שרירי הפנים הגורמים לקמטים. דיספורט פועל בצורה שונה מבוטוקס בכך שהוא מתפשט מהר יותר על פני הפנים ובעל אפקט טבעי יותר למראה. זה גם יכול לעזור להרפות את שרירי המצח בצורה יעילה יותר מאשר בוטוקס, מה שמוביל לפחות קווים וקמטים.

Dysport הוא נוירומודולטור להזרקה כמו בוטוקס, אך זהו ניסוח שונה, כך שהתוצאות ותופעות הלוואי עשויות להיות מעט שונות. דיספורט משפיע מהר יותר מבוטוקס ונמשך זמן קצר יותר. זה גם נוטה להתפשט מעבר לאתר ההזרקה מאשר בוטוקס, מה שיכול להועיל באזורים מסוימים. שני הטיפולים יעילים, לכן חשוב לדבר עם הרופא שלך כדי לקבוע איזה טיפול מתאים לך ביותר.

טיפול בקמטים במצח עם דיספורט

Dysport היא תרופה להזרקה המשמשת לטיפול בקמטים במצח. דיספורט פועל על ידי שיתוק זמני של השרירים במצח הגורמים לקמטים, מה שמפחית את הופעת הקמטים. ההשפעות של Dysport יכולות להימשך עד ארבעה חודשים, וכשההשפעות יחלפו, הקמטים עלולים לחזור. דיספורט מוזרק בדרך כלל ישירות לאזור הפגוע בכמויות קטנות. ניתן לראות תוצאות תוך 3-4 ימים, ותוצאות מלאות ניתן לראות לאחר שבועיים.

Dysport הוא סוג של תרופות להזרקה המשמשות לטיפול בקמטים במצח. הוא מוזרק לשרירי הפנים, מה שמסייע בריכוך והרפיית השרירים ובכך מפחית את הופעת הקמטים. דיספורט פועל על ידי חסימת אותות מהעצבים לשרירים, ובכך מפחית את התכווצויות השרירים הגורמות לקמטים. דיספורט מוזרק בדרך כלל ישירות לאזור המצח וניתן להשתמש בו לטיפול בקמטים במצח, מסביב לעיניים ובאף. תוצאות של Dysport נמשכות בדרך כלל עד ארבעה חודשים וניתן לחזור עליהן לפי הצורך.

שתפו:

זמינים עבורכם לכל שאלה

תוכן עניינים

מאמרים נוספים
בוטוקס מוגזם
בוטוקס מוגזם

כאשר יופי הופך למסכה: התמודדות עם תופעת הבוטוקס המוגזם בוטוקס מוגזם, אותו רעלן שהפך לכוכב זוהר בעולם האסתטיקה, הוא כלי רב עוצמה בידיים מיומנות, המסוגל

המסת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים
המסת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

המסת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים הפכה בשנים האחרונות לטיפול פופולרי בקרב אלו המבקשים להעלים שקעים וכהויות, אך האם מדובר בפתרון קסם, או שמא ישנם סיכונים

בוטוקס לגברים
בוטוקס לגברים

בוטוקס לגברים צובר פופולריות בשנים האחרונות. כבר לא נחשב לטיפול בלעדי לנשים, גברים מאמצים כעת את היתרונות של הבוטוקס כדי לשפר את המראה שלהם ולהגביר

מתי בוטוקס מתחיל להשפיע
מתי בוטוקס מתחיל להשפיע

לא פעם עולה השאלה מתי בוטוקס מתחיל להשפיע ומתי רואים את התוצאות של הטיפול, אז הנה כל מה שאתם צריכים לדעת. בוטוקס מתחיל להשפיע בדרך

רוצים לקבל פרטים נוספים ? בואו נדבר

מעבר לשיחה מיידית ב Whatsapp
1
אני לא בוט, אשמח לענות על כל שאלה 👋